بدنسازی و تناسب اندام

بدنسازی و پرورش اندام ،سلامتی و تندرسی و افزایش و کاهش وزن

افزایش سایز و برجسته کردن سینه

افزایش سایز و برجسته کردن سینه

همه زنان و دختران دوست دارند سینه های بزرگ و خوش فرم داشته باشند و این امری است بسیار طبیعی.

بسیاری از زنان دوست دارند سینه های بزرگ ، گرد و سفت داشته باشند. برای بسیاری سینه های پر نشانی از زیبایی و افزایش زنانگی زن است. در حالی که برخی از زنان به طور طبیعی سینه های سفتی دارند  تعدادی نیز هستند که به شدت از سینه های کوچکی که دارند ناراحتند.

پستان ها توده ای متشکل از غده ، چربی و بافت همبند است. بافت سینه در دوران بلوغ ، چرخه قاعدگی ، بارداری و بعد از یائسگی تغییر می کند. در دوران بلوغ  سینه ها به تغییرات هورمونی بدن واکنش نشان می دهند و شروع به رشد می کنند. استروژن و پروژسترون دو هورمونی هستند که نقش مهمی در رشد سینه ها بازی می کنند. تغذیه و ژنتیک نیز نقش تعیین کننده ای در اندازه ی سینه های زنان دارند.

صنعت زیبایی پر است از ترکیباتی شامل قرص ها ، کرم ها و تزریق های هورمونی که به منظور بزرگ شدن سینه ها تهیه شده اند و به این موارد باید جراحی های گران قیمت را نیز اضافه کرد. اگر می خواهید روش طبیعی را انتخاب کنید ، در این جا به چند مورد از روش های درمانی اشاره می کنیم که می توانید نتیجه خوبی بگیرید.

روش های طبیعی می تواند موثر باشد اما نیاز به زمان ، صبوری و تداوم در رویکردتان دارد. به هر حال روش های درمان طبیعی نمی تواند به آن دسته از زنانی که در اثر عوامل ارثی سینه های کوچکی دارند کمکی کند.

 

در این جا به یازده  مورد درمان خانگی برای بزرگی سینه ها اشاره می کنیم:

 

1.ورزش شنا

 

 

ورزش های خاصی مانند شنای سوئدی ، شنای دیواری ، پرس نیمکت ، پرس سینه و فشردگی سینه می تواند به بزرگ شدن سینه ها کمک کند. این تمرین ها با حرکات دست ها و شانه ها همراه است که پوست را سفت و بافت عضله ای داخل و اطراف سینه را نیز تقویت می کند.

این نیز به نوبه خود موجب سفت تر و بزرگتر شدن سینه ها می شود. ورزش های موثر در بزرگ شدن سینه ها را می توانید در اینجا ببینید. می توانید با انجام  تمرینات ورزشی موثر در درمان افتادگی سینه، سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشید.

این تمرین ها را هر روز به مدت سی دقیقه انجام دهید. برای اطمینان از درستی روش انجام تمرینات از یک مربی باشگاه کمک بخواهید.

 

2.ماساژ سینه

ماساژ سینه

 

 

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد.

برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید. انواع ماساژ سینه برای سفتی و بالا یردن سینه ها فواید ماساژ در پیشگیری از سرطان سینه

روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.

دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.

حداقل 100 تا 300 حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.

این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 

​3.استفاده از پمپ های بزرگ کننده سینه یا بادکش سینه

پمپ بزرگ کنده سینه

 

 

پمپ بزرگ کننده سینه وسیله پزشکی ایمنی می باشد که برای افزایش سایز سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها یا وکیوم های بزرگ کننده سینه انتخابی فوق العاده برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها در زنانی است که برای افزایش سایز سینه های خود مایل به استفاده از قرص ها و جراحی زیبایی سینه نیستند.

استفاده از این پمپ ها خیلی ساده بوده، جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها می باشند، در حالیکه عوارض جانبی  نیز ندارد. با دانستن مزایا و فواید پمپ های بزرگ کننده سینه در پیشگیری از سرطان سینه می توانید با خیال راحت از این دستگاه استفاده کنید.

این دستگاه ها  بطور کلی از 2 لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد تشکیل شده اند.

می توان بیان کرد که پمپ های بزرگ کننده سینه از طریق روش های زیر به رشد سینه ها کمک می کنند:

کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن سینه ها می گردد. بزرگی  و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه می باشد.
پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. به علاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسوول سفتی و جوانی سینه ها هستند.  
عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند.

این دستگاه می تواند  حدود 1 تا 2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها گردد. برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی  روزانه 2 بار و حداقل 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد.

برای آشنایی بیشتر در مورد انواع پمپ های بزرگ کننده سینه که تحت نام وکیوم سینه یا بادکش سینه نیز شناخته شده هستند به مقاله انواع پمپ های بزرگ کننده سینه مراجعه کنید. شما می توانید انوع  تولید ایران این دستگاه را از  فروشگاههای لوازم و تجهیزات پزشکی یا فروشگاه های اینترنتی نظیر پارسی کالا خریداری کنید.

 

 

4.شنبلیله

پودر شنبلیله

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.

روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

روغن شنبلیله

شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

 

5.تخم رازیانه

تخم رازیانه

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت 5 تا 10 دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.

شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه  یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

 

6.شبدر سرخ

شبدر سرخ

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.

آن را 30 دقیقه دم کنید.

صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

7.پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

پیوراریا میریفیکا

طبق مطالعه ای که در دانشگاه چولالانکورن تایلند انجام گرفت مشخص گردید که  گیاه Pueraria Mirifica می تواند سایز سینه ها را تا 80 درصد افزایش دهد. عصاره این گیاه  حاوی فیتواستروژن هایی مانند دی اکسی میروسترول ، میروسترول و جنیستئین است. این فیتواستروژن ها در متعادل کردن سطح هورمون های بدن زنان نقش دارند و در نهایت منجر به سلامت بدن از جمله سینه ها می شوند. آشنایی با گیاه پیوراریا میریفیکا و فواید آن

شما می توانید این ماده را به صورت کرم های موضعی ، ژل ، صابون ، کپسول یا قرص خوراکی در بازار بیابید. دوز خوراکی آن 250 میلی گرم دو بار در روز است . محصولات موضعی را می توانید دو بار در روز روی سینه بمالید و 3 تا 5 دقیقه ماساژ بدهید تا  کاملا جذب شود. این درمان ها باید حدود سه ماه دنبال شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. گفته می شود محصولات موضعی این گیاه در بزرگ شدن باسن نیز موثر است. می توانید کپسول مکمل Pueraria Mirifica را از فروشگاه پارسی کالا خریداری کنید.

 

8.روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه  غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد.  این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود.  ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت نگاه می دارد.

چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.

این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.

 

9. نخل اره ای Saw Palmetto

نخل اره ای

از دیگر گیاهان دارویی پر طرفدار برای رشد سینه ها نخل اره ای است. با این که هنوز دقیقا روشن نیست،  علت اثرات  بزرگ کردن سینه این گیاه  ناشی از مواد مغذی گیاهی و اسیدهای چرب آن است که موجب تحریک بافت سینه ها شده و ظاهر و اندازه ی سینه هایتان را بهبود می بخشد.

نخل اره ای در بازار به شکل کپسول خوراکی ، قرص یا چای موجود است.

 روزانه  دو یا سه فنجان چای نخل اره ای را به مدت چند ماه استفاده کنید.

در صورت مصرف قرص های مکمل با 160 میلی گرم که حاوی 85 تا 95 درصد استرول و لیپید باشد ، دوبار در روز شروع کنید . برای تعیین دوز می توانید با پزشک مشورت کنید.

 

10.سیب زمینی وحشی یا Wild Yam

سیب زمینی وحشی

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا   کپسول استفاده کنید.

شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

 

11. ریشه قاصدک

ریشه قاصدک

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه دارد.

شما می توانید دوبار در روزچای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های 525 میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

 

چای ریشه قاصدک

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

 


سایز سینه 75,سایز سینه 80,سایز سینه 60,سایز سینه نرمال,سایز سینه مورد علاقه مردانافزایش سایز سینه با ورزش,افزایش سایز سینه با رازیانه,افزایش سایز سینه با روغن خراطین,افزایش سایز سینه در بارداری,افزایش سایز سینه با طب سوزنی,افزایش سایز سینه با طب سنتی,افزایش سایز سینه بعد از ازدواج,افزایش سایز سینه با قرص,افزایش سایز سینه با دارو,افزایش سایز سینه با تزریق چربی,افزایش سایز سینه با تغذیه,افزایش سایز سینه با بدنسازی,افزایش سایز سینه با روغن,افزایش سایز سینه بدون جراحی,افزایش سایز سینه با بادکش

 

 • لیدا

  سلام ببخشید رازیانه باعث چاق شدن سینه میشه دیگر قیمت هاى بدن لاغر میشه یا بقیه قسمت ها همینجورى نمیمونه؟

  پاسخ:
  به صورت مستقیم روی سینه و قسمتی هم بقیه بدن تاثیر داره ولی عمده تاثیرش برای سینه هست
 • nazanin

  سلام من ۱۵ساله هستم و اینطور که داره پیش میره فکر میکنم از نظر ارثی سینه های کوچیکی خواهم داشت ینی من اگر از الان هم شروع کنم به ورزش کردن و مواد مربوط به بزرگ تر شدن سینه رو بخورم ممکن نیست در اینده به روش طبیعی سینه بزرگی داشته باشم؟

 • فریبا
  سلام من 19 سالمه . همه ی این روش هارو امتحان کردم هیچ فایده ای نداره .
  چیکار کنم؟
 • سارا 29 از یزد
  سلام. علاوه بر تمرینات بالا این 2 روش هم کمک زیادی به من کرد. موفق باشین
  انقباض سیــنه ها (روش اول)
  هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید،یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید.
  بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرپستان های خوش فرم و سفت شده ای دارید.
  5-انقباض سینه ها (روش دوم)
  این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.
  پاسخ:
  ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربتون
 • شهلا جوانرودی

  سلام من این روش هارا امتحان کردم و سینه هایم خوش فرم شده و بزرگ.من ب مدت 8ماه این کار هارو انجام دادم و حالا سینه ای سفت و پرحجم دارم.

 • مهم

  سلام من ازکجابفهمم به کی رفتم سینهام بزرگ میشه یاارپی کوچیکه

 • سهیلا قاسمی

  سلام من 23سال دارم بعداز اینکه بچه ام روز شیر گرفتم سینه هام هم کوچیک وهم افتاده شده من درایام دختر بودنم سوتین هشتاد استفاده میکردم ولی الان به شصت پنج رسیده واقعا مشکل ساز شده واسم باهمسرم لطفا راهنمایی کنید

 • nanana

  ینی جواب میده؟؟

 • سلام
  سلام من۱۶سالمه واز نیم تنه استفاده می کنم همه ی دوستام از سوتین استفاده می کنند و سایز هاشونم ۵۵ و... هست سینه های من نسبت به سینه ها اوناهم کوچک تره حتی با کمک دوستام با دستگاهی که دوستم داشت که برای بزرگ کردن سینه بود استفاد کردم ولی انچنان اصر نداشت ودوباره باکمک دوستام با ماساژ تونستیم سینه هامو خیلی کم بزرگ کنیم والان هم سینه درد دارم طبیعیه یا نه دوستان کمکم کنید
  پاسخ:
  لطفا برای مشکلتون به پزشک مراجعه کنید
 • هانا
  سلام ببخشید من قدم ۱۷۰وزنم ۷۰ استخوانبندیم هم خیلی درشته به طوری که چاق به نظر نمیام همه جای بدنم خیلی خوب و قشنگه ولی سینه هام خیلی کوچیکه به طوری که سایز سوتینم به زور 38 از طرفی این چیزا برام خیلی مهمه و دارم دچار افسردگی میشم توروخدا راهنماییم کنین تمام فامیل پدر و مادرم و حتی خواهرم سینه هاشون خیلی درشته سنم هم ۱۸ منتظر جوابتون هستم!!!
 • نسرین

  سلام من 18 سالمه واستیل بدنم خیلی خوبه ولی سینه هام خیلی کوچیکه وروش هایی که گفتید خیلی طول میکشه بهتر نیست پروتزسینه انجام بدم ؟فقط میترسم خیلی عوارض داشته باشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ:
  خیر
  به هیچ عنوان پروتز سینه توصیه نمیشه به دلیل عوارض بعدیش
 • مهربا
  ﺳﻼﻡ
  ﺍﯾﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺩﺍﺭﺩ.
  ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﮔﺮ ﺳﻮﺗﯿﻦ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﻨﺪ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺖ
 • ل.ا

  خب منن همهه مواردوامتحان کردم الان سینه هام خیلی بزرگ شدن وپرحجم سفت.شوهرم تشکرمیکنه
 • لیلا ابراهیمی پور
  سلام من 24 سالمه، سایز سینه هام 65 هست و همیشه از سوتین اسفنجی استفاده میکردم که لباس تو تنم خوش فرم باشه،به نظرتون پوشیدن سوتین اسفنجی جلوی رشد سینه ها رو میگیره؟ حالا باید چیکار کنم که سینه های بزرگ و سفتی داشته باشم؟ لطفا راهنماییم کنین برام خیلی مهمه.الان انجام این تمرین ها روم تاثیر داره یا نه؟

  پاسخ:
  درود
  خیر مشکلی نداره و صرفا پوشیدن سوتین اسفنجی مانع رشد نمیشه
 • مرجان مرادی
  سلام 13سالمه باسنم وسینه هام خیلی کوچیکه لطفا کمکم کنید باسن وسینه ای بزرگ
  وبرجسته ای داشته باشم خیلی نگرانم دوست پسرم همش میگه برو پروتز کن ولی میترسم
  کمک کنید مرسی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی